Still Breathing

25. září 2016 v 14:32 | Meh
..No..
Je to vlastně celkem ironie, že píšu článek jako tenhle v čase jako je tenhle. Jak jistě víte, Green Day jsou zpátky, a je teď kolem nich docala rušno. Jsou teď nový písničky, a bude nový album, a bude tour, a přijedou i k nám, a já na ně mám lístky, a vůbec se mi tomu nechce věřit. Jejich nová tvorba se mi líbí tak nějak víc než by měla. Což jsem nečekala. Stejně jako jsem nečekala že můj život dopadne tak jak dopadl, ale tak co.
Jinak se mám pořád stejně, a ikdyž je to všem jedno, začíná to bejt sakra annoying. Ale jak napovídá název článku,
I'm still breathing, I'm still breathing on my own. Vzhledem k tomu, že jsem se sem přihlásila proto,že mě blog zase poslal upomínku, že už jsem tu nějak dlouho nebyla, a já byla tak nějak sentimentálně neschopná se tohodle blogu vzdát, tak jsem se jako už 6x , přihlásila, aby to tu nezrušili. No,..ale pointa je, že škola,na který jsem je plná stalkerů, a kdyby to tu našli, buhví jak by to tu dopadlo.. Takže anyway,
asi to berte jako rozloučení, konec v tom nejlepším anebo jen člověka zbavujícího se minulosti který se stejně zbavit nejde.
Beztak to tu už nikdo nečte, nikoho nezajímají kecy teď už 17 letýho dítěte kterýho pořád nikdo neposlouchá.Všichni co jsem tu znala jsou buď pryč, jinde, nebo šťastní, aspoň v rámci možností, řekla bych. To jenom já jsem neschopná urovnat si život a žít ho tak, jak chci. No,tak snad už ahoj.
Mějte se fajn, a počítejte, vy, imaginární čtenáři, s tím, že to tady brzo zmizí, a možná se tu objeví uplně jiná green day ka, která bude lepší a produktivnější blogerka než já.
Stejně to byla zábava. A aspoň někdo sem kdysi rád chodil. Well, times are changing.
Bye~~.
greendayka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama